הלוואה בערבות המדינה

הקרן לעסקים קטנים בערבות המדינה נועדה למינוף עסקים קטנים ובינוניים מתוך הכרה בחשיבותם למשק הישראלי.
כבעל עסק קטן, איך תדע שאתה עומד בתנאים לקבלת הלוואה בערבות המדינה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים?

הלוואה בערבות המדינה – האם העסק שלך זכאי?

הפרמטרים לקבלת הלוואה בערבות המדינה

המדדים הקובעים את הזכאות להלוואה הינם:

 • הנתונים הכספיים של החברה.
 • רמת המינוף הבנקאי של החברה.
 • הסקטור העסקי בו פועלת החברה.
 • יכולת ההחזר של החברה להלוואה המבוקשת.

בחירת היועץ הנכון לצורך הגשת הבקשה עבור הלוואה בערבות המדינה

אישור הבקשה עבור הלוואה בערבות המדינה תלוי באיכות האבחון הכלכלי, המתאר את יכולתה של החברה לעמוד בהחזר ההלוואה לעסק המבוקשת.
לדוגמא, עסק אשר צבר גירעון במשך השנתיים האחרונות יתקשה בקבלת הלוואה בערבות המדינה לעסק.
ככלל, הלוואות יועמדו לחברות ועסקים אשר ישנה הצדקה כלכלית לקיומם והם בעלי פוטנציאל להתפתח, ליצור מקומות עבודה חדשים, ויש מקום לסייע להם במימון בערבות מדינה.

הלוואות בערבות המדינה ניתנות למטרות

 • תפעול שוטף (הון חוזר)
  הלוואה בערבות המדינה
  הלוואה בערבות המדינה
 • הרחבת עסק קיים/ הקמת עסק חדש.

יועץ טוב יפעל באופנים הבאים:

 • אבחון אמיתי של ביצועי העסק והסיכויים לקבלת הלוואות לעסקים בהתאם לצורכי ועמידות העסק.
 • בחירת הבנק המתאים לקבלת ההלוואה וניהול הפעילות העסקי.
 • הכנת תוכנית עסקית נהירה וחיובית לעסק, המאפשרת לכלכלן הבודק מבט מקיף על פעילות החברה ומקצר את תהליך אישור הבקשה.
 • הטיפול בטפסים – טיפול מיידי במסמכים הנדרשים על ידי הכלכלן הבודק, לצורך אישור הבקשה.

בחירת בנק לצורך קבלת הלוואה בערבות המדינה

כל אחד מן הבנקים הגדולים שונה באופן ניהול סיכוני האשראי שלו ובמידת סיכוני האשראי שהינו נוטל.
יועץ טוב ידע להמליץ על הבנק הנכון לך לקבלת ההלוואה, ויוודא טרם הגשת ההמלצה לזכאות לבנק, את מוכנות הבנק לקלוט את הלקוח.

לחצו כאן לקבלת עוד מידע על – גיוס אשראי לעסקים

עזרה בקבלת הלוואה בערבות המדינה

לא מעט ישראלים, בשלב כזה או אחר בחייהם, הבינו שהם מעדיפים לעבוד בתור עצמאים ולא כשכירים של מישהו אחר. יש הרבה יתרונות בלהיות בעל עסק, אך מי שעושה זאת לאורך זמן יודע לומר שזה לא פשוט. יש אינספור עניינים שצריך להתמודד איתם, כאשר חלק מהקושי הוא בגיוס כספים. זה לא משנה אם אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם זקוקים לעזרה כלכלית כדי לקדם את עסק, למנף אותו או פשוט כי אתם רוצים להקים עסק חדש. מה שבטוח זה שהרבה פעמים תזדקקו להלוואה משתלמת. יש כמובן אפשרות ללכת לבנק ולבקש הלוואה, אך בפועל אנחנו רואים שהריביות הרבה פעמים מאוד גבוהות ולא כדאיות מבחינה כלכלית. תוהים מה בכל זאת אפשר לעשות? רגע לפני שאתם מתייאשים ומוותרים על השינוי, על הקמת העסק או על הגדלתו, כדאי לזכור: הלוואה בערבות מדינה יכולה להוות פתרון נפלא.

מהם היתרונות של הלוואות מהסוג הזה?

כאשר מדברים על הלוואה בערבות מדינה מדברים על הלוואות שיכולות להיות הרבה יותר אטרקטיביות לרוב בעלי העסקים, במיוחד אם מדובר על עסק קטן או בינוני. חלק מהיתרונות של הלוואות בערבות מדינה הם, למשל, העובדה שהריבית הרבה יותר טובה לעומת הריביות שדורשים הבנקים. בנוסף, אם נבחן את החזר ההלוואה, אנחנו נראה שמדובר כאן על האפשרות לפרוס את ההחזר על פני לא פחות מחמש שנים. זה אומר שלא תרגישו את הקושי של החזר ההלוואה מידי חודש, כי תוכלו לפרוס את ההחזר על פני זמן רב. יש גם מסלולים מהירים להלוואות של עד 100 אלף ₪, מה שאומר שניתן לקבל עזרה מידית כשיש לכם צורך בכך. כפי שניתן לראות הלוואה בערבות מדינה כוללת אינספור יתרונות והנוחות בה רבה, מה שמסביר מדוע לאורך השנים עוד ועוד בעלי עסקים בוחנים לעומק את האפשרות הזאת. לכן גם לכם כדאי לעשות זאת, כי אם הלוואה בערבות מדינה תוכל לעזור לכם בניהול השוטף של העסק, מה פתאום שתוותרו על כך?

למה כדאי לקבל עזרה מקצועית כשרוצים לבקש הלוואה?

חשבתם לפנות לבד אל הקרן לעסקים קטנים ובינוניים ולבקש הלוואה? כדאי שתדעו שזה לא תמיד מומלץ. הבעיה היא שיש כאן לא מעט בירוקרטיה, ולכן, אם תנסו לעשות את זה לבד, עלול מאוד להיות שזה יסתבך. לעומת זאת, אם תפנו אל חברה מקצועית שיכולה לעזור לכם לכל אורך הדרך, זה כדאי. העניין הוא שחברה מקצועית שעוסקת במתן סיוע מהסוג הזה מעסיקה עובדים שמכירים היטב את ההלוואות הזמינות עבור כל בעל עסק. הם יכולים להבין מה דרוש לכם, והם יכולים גם לטפל עבורכם בכל העניינים הלוגיסטיים כדי להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל את ההלוואה שבה אתם מעוניינים. לכן, אם תוכלו לפנות אל הטובים ביותר עוד היום וכך להגיש בקשה לקבל הלוואה בערבות מדינה, איפה כאן הדילמה?

בואו ליהנות משירות מוביל לכל אורך הדרך

העובדות בשטח מראות שלא תמיד בעל עסק יודע לומר איזה סוג של הלוואה הוא צריך, מה צריך להיות ההיקף שלה ומה כדאי לו לבקש. לכן, אם כבר בשלב הזה תפנו אל חברה מקצועית שתוכל לעזור לכם, אתם תראו שלא תצטערו.

חברת שיא פתרונות פיננסים וגיוס אשראי לעסקים קיימת כבר משנת 2010, ומאז ועד היום היא סייעה ליותר מ 90% מהלקוחות שלה לקבל את ההלוואות שהם ביקשו! השירות כולל ליווי עסקי, ייעוץ, טיפול בכל ענייני הבירוקרטיה ומילוי הטפסים שצריך, כך שזה לא פלא שכל לקוחות החברה יוצאים מרוצים וחוזרים כשיש להם צורך בכך.

כתיבת תגובה