הלוואה לעסקים בערבות מדינה

הלוואה לעסקים בערבות מדינה
הלוואה לעסקים בערבות מדינה

בחייו של כל עסק יש צורך לעשות שינויים לאורך הדרך. השינויים יכולים להיות שונים ומגוונים, ולעיתים המניעים להם שונים. כלומר, יש מצבים שבהם השינוי שנרצה לעשות בעסק הוא כזה שיציל את העסק מצרות כלכליות ויאפשר לו לחזור לחיים אחרי משבר, אך יש גם מצבים שבהם נרצה להגדיל את העסק פשוט כדי להרוויח יותר.

זה לא משנה אם אתם מנהלים עסק קטן או בינינו, כי בכל מקרה אתם בוודאי מכירים את הדילמה החשובה: מאיפה נגייס כספים לשינוי בעסק? זה לא משנה אם הרעיון הוא לייצר מוצר חדש, לשווק באופן אחר את העסק או להגדיל את המשרדים כדי להצליח לתת שירות טוב יותר ללקוחות. מה שבטוח זה שבסופו של דבר צריך כסף בשביל כל הפעולות האלה, וכדאי שתדעו: הלוואה לעסקים בערבות מדינה זו אופציה שמאוד משתלם לבדוק מקרוב.

האם כל עסק יכול לקבל הלוואה לעסקים בערבות מדינה?

הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה מקצה מיליארדי שקלים בשנה לעניין הזה ולעזרה לעסקים בגדלים ובתחומים שונים. הסיבה לכך ברורה: ככל שיש יותר עסקים פעילים במשק, כך המשק יעיל יותר והמצב הכלכלי במדינה משתפר. יחד עם זאת, אם ננסה לעשות השוואה בין הדרך לקבלת הלוואה לעסקים בערבות מדינה ובין הדרך לקבלת הלוואה מהבנק, אנחנו נראה שמדובר על שני עולות שונים.

ברוב המקרים הבנק יציב תנאים שונים שהעסק צריך לעמוד בהם, אך בסופו של דבר ייתן את ההלוואה. לעומת זאת, אותה קרן שמציעה את ההלוואה תדרוש מכם להגיע עם תכנית כלכלית מפורטת ביותר. התכנית הכלכלית חייבת לפרט מה בדיוק תעשו עם הכסף שתקבלו, ואין ספק שהכנת התכנית מאיימת על בעלי עסקים רבים. עוד הבדל משמעותי בין הלוואות בערבות מדינה ובין הלוואות מהבנק, זו כמובן הכדאיות, האטרקטיביות והריביות. אין ספק שאם תבחנו את הדברים לעומק תגלו שבמקרה של הלוואה האטרקטיביות הרבה יותר גדולה והריביות יותר נמוכות, כך שכדאי לפעול בכיוון הזה.

למה רצוי להיעזר במומחים עבור קבלת הלוואה לעסקים בערבות מדינה?

כפי שראינו, כדי לקבל הלוואה לעסקים בערבות מדינה צריך להגיש תכנית כלכלית מפורטת, למלא לא מעט טפסים ובעיקר – להתמודד עם כל הבירוקרטיה שהקרן מציבה. לא מדובר על עניין פשוט עבור רוב בעלי העסקים ולכן אפשר להבין מדוע זה מרתיע אתכם. מצד שני, אם תוכלו להיעזר בחברה מקצועית שזו בדיוק המומחיות שלה וכך להגדיל את הסיכוי לקבל אישור להלוואה שאתם מבקשים, כמובן שזה כדאי. חברה כזו היא חברת שיא פתרונות פיננסים וגיוס אשראי לעסקים ואתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגה עוד היום. החברה הוקמה בשנת 2010 ומאז ועד היום היא הצליחה לסייע ליותר מ90% מבעלי העסקים שפנו אליה לקבל את ההלוואות הנדרשות. לכן אין שום סיבה שבקרה שלכם זה יהיה שונה, ואתם תראו שלא תצטערו אם תיעזרו בשירותי החברה.

מה כולל השירות?

אתם עדיין תוהים מדוע, כאשר חושבים לבקש הלוואה לעסקים בערבות מדינה כדאי יהיה לפנות אל חברה מקצועית? חשוב שתבינו שהשירות כאן נוח ויעיל ביותר. יעזרו לכם לבנות את אותה תכנית עסקית שצריך להגיש כדי לקבל את האישור להלוואה ויעזרו לכם לטפל בכל הנושאים הבירוקרטיים הקשורים לעניין.

אנשי המקצוע שעובדים בחברה ימלאו עבורכם את הטפסים והם גם יוכלו לתת לכם שירותי ייעוץ כלכלי לכל אורך הדרך. בנוסף, השירות ניתן במחירים נוחים במיוחד כך שזו לא הולכת להיות הוצאה כלכלית שהעסק שלכם לא יוכל לעמוד בה, אז למה לחשוב פעמיים?

 

  • צרו קשר עכשיו עבור הלוואה לעסקים בערבות מדינה
Call Now Button