הלוואות לעסק

הלוואות לעסקים ופתרונות יצירתיים לגיוס אשראי

אין עסק בישראל ובעולם כולו שלא זקוק לסיוע כלכלי בצורה זו או אחרת, למטרות שונות ומגוונות.
בין אם מדובר בהרחבה של עסק קיים, מימון פעולות עבור העסק, היחלצות ממשבר פיננסי ועוד סיבות רבות, הלוואות לעסקים חדשים נפוצות עד מאוד.
וכמו ששכיחותן גדולה, כך גם הפתרונות המוצעים ליזמים ולבעלי עסקים מכל הגורמים והמוסדות – בנקים, חברות אשראי ופרטיות אחרות, חוץ בנקאיות, קרנות סיוע בערבות המדינה, קרנות הסוכנות היהודית ועוד.

מחפשים אפשרויות של הלוואות לעסקים קטנים?

יש בשפע, אך אם אין לכם את הערבויות המספיקות להעמיד והבנק כבר דחה אתכם, הפעם המזל האיר לכם פנים והגעתם למרכז למימון עסקי.
זהו המוקד הגדול והמקצועי ביותר בארץ לפתרונות הלוואות לעסק ומימון לכל סוגי העסקים, עבור כל מטרה, סכום וקנה מידה עסקי.

המרכז מורכב מצוות מיומן שנמצא במהלך כל היום בקשר ישיר עם חברות אשראי ופרטיות, כל נותני ההלוואות לעסקים בערבות המדינה ועוד.
עובדה זו הופכת את המרכז למקום האידיאלי לכל מבקש מימון עסקי, תוך חיסכון גדול בזמן ואיתור מהיר של הלוואה משתלמת.

עוסקים גם במתן הלוואות לעסק!

לא בושה להיות גדול ולבקש עזרה, וכמו שכבר אמרנו אין בעל עסק שלא זקוק להלוואה. במרכז למימון עסקי לא עושים אפליה של גודל, כל לקוח עסקי שפונה אלינו זוכה לשירות אמין, מקצועי ואפקטיבי.
תפקידנו והסיבה לשמה נוצרנו זה לקבל את בקשת המימון מהלקוח, לעשות בשבילו את מלאכת החיפוש, לעבור על כל הגופים הרלוונטיים ולבדוק הצעותיהם, עד לאיתור המסלול האטרקטיבי ממנו יוכל הלקוח להנות.
זהו תהליך מהיר, יעיל ומשתלם ללא תחרות.

הלוואות לעסקים בהקמה, להתרחבות ולכל סיבה אחרת

אם אתם בעיצומם של החיפושים אחר המוסד הפיננסי שיעניק לכם את הפתרון העסקי הכלכלי המשתלם, שיא פיננסים – פתרונות מימון לעסקים זאת הכתובת שלכם מלאו כעת את טופס הבקשה באתר, ללא התחייבות ובחינם, ותיווכחו כמה זה פשוט להנות ממסלול הלוואה בתנאים נוחים מאוד.
עכשיו שקצת חייכתם ותודו שיש לכם חיוך קטן בזווית העין כעת מה שנדרש לעשות זה לפנות אלינו חברת שיא פיננסים אנו נעזור לכם בכול תהליכי גיוס אשראי לעסקים וגם ייעוץ, הדרכה, ועזרה בלקיחת הלוואות לעסקים בינוניים בערבות המדינה ולסגור לכם את פינת התזרים הכספי.

לפני שלוקחים הלוואות לעסקים שלכם כדי להצטייד בחברה המתמחה בשפת הבנקים

מה שאנו בחברת שיא פיננסיים מציעים זה לא רק את ההלוואה עצמה כי את זה תוכלו לקבל בכל מקום ,
אלא אנו מציעים מעטפת רחבה הכוללת:

*פגישת ייעוץ ללא התחייבות
*ראייה מרחבית על העסק שלכם
*פירוט אישי פיננסי ונכון עבור העסק שלכם .
צוות מומחים ואנשי שיח המדברים איתכם בגובה העיניים ובו בעת יספקו לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת לגבי הלוואות לעסקים שלכם.

חושבים שסיימנו?
אז זהו שלא, הצוות בו ייבחר עבורכם כמובן בתיאום ובשקיפות מלאה איתכם איש קשר ונציג שיעבוד רק איתכם, הוא ילווה אתכם בכל תהליך לקיחת ההלוואה פשוט לא?
כאשר הצוותים שלנו יבצעו את כל תהליך לקיחת הלוואה הרצויה לעסק שלכם וודאי שזה פשוט, אתם לא צריכים להתרוצץ ולדאוג האם הגשתם את כל מה שצריך הצוות שלנו יעשה הכל.
ובכל זאת מה שאתם כן צריכים לעשות זה לקבוע פגישה וכבר היום לצאת עם ארגז כלים פיננסי לניהול העסק שלכם.

השאירו פרטים וצוות המומחים שלנו יצרו קשר עוד היום אתכם לקביעת פגישה

מידע נוסף – הלוואות לעסק

עסקים שנמצאים בשלבי הקמה, כמו עסקים אחרים, לא פעם נתקלים בקשיים. מאיפה נוכל לגייס את ההון הדרוש לנו כדי להקים את העסק שרצינו? בנוסף, גם עסקים שכבר קיימים לא מעט שנים נתקלים הרבה פעמים בדילמה: איך נוכל לגייס את הכסף שדרוש לנו לשינוי? אם, למשל, אתם חושבים על ייצור של מוצר חדש בעסק, סביר להניח שבתחילת הדרך יהיה עליכם להשקיע לא מעט כדי שבסופו של דבר תוכלו להרוויח מהשינוי הזה.

אתם לא היחידים שמתמודדים עם הדילמה הזאת, כי מטבע הדברים, עסקים הם דינאמיים, משתנים והמטרה היא תמיד להגדיל אותם. זה נשמע לכם מוכר? אתם נמצאים בנקודה שבה אתם כבר לא ממש יודעים איך לצלוח את הדברים ואיך להתקדם? אתם לא לבד. זו בדיוק הנקודה שבה כדאי לקחת בחשבון את האפשרות של בקשת הלוואות לעסק, כי הרבה פעמים הלוואות לעסקים מאפשרות לנו לצמוח. זה נכון שאת כל ההלוואות שלוקחים צריך גם להחזיר, אך אם תמצאו הלוואה שניתנת לעסק שלכם בתנאים אטרקטיביים, אתם תראו שזה בהחלט יכול להיות פתרון נהדר.

האם כדאי ללכת לבנק ולבקש הלוואה לעסק?

פעמים רבות כאשר מדברים על הלוואות לעסקים, הדבר הראשון שבעל העסק יחשוב עליו זה ללכת לבנק ולבדוק באיזה תנאים הוא יוכל לקבל הלוואה. מה שכן, אם אתם חושבים על אופציה כזאת, כדאי שתכירו את התנאים הכלליים של הבנקים השונים למתן הלוואות, כמו למשל:

  • העסק חייב להיות פעיל לפחות שלושה חודשים
  • הפוטנציאל הכלכלי של העסק גדול
  • אין צ'קים חוזרים בעסק
  • ההכנסות בשלושת החודשים האחרונים בעסק גדלו

חשוב להבין שלכל בנק יש תנאים אחרים למתן הלוואות לעסק ולכן טבעי שבנק מסוים יסרב ואילו בנק אחר כן יסכים לבקשה שלכם. מה שכן דומה בדרך כלל בין הבנקים השונים, זו העובדה שהריביות עלולות להיות גבוהות. לכן, אם אתם יכולים לחשוב על עוד אופציה בהקשר של הלוואות לעסקים, כי האפשרות של הלוואה בערבות מדינה, למה שלא תבדקו זאת לעומק כבר עכשיו?

מה זה אומר הלוואה בערבות מדינה?

חושבים על הלוואות לעסק ורוצים לעשות את זה בדרך אחרת? רוצים לקבל הלוואה טובה שתוכלו לעמוד בתנאי ההחזר שלה? הגיע הזמן שתכירו את הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן הזאת מקנה מיליארדי שקלים בשנה למימון של עסקים קטנים ובינוניים, ואם גם אתם יכולים ליהנות מהאופציה הזאת, למה לחשוב פעמיים? אומנם זה נכון שכאשר מדברים על הלוואות לעסק במסגרת של הלוואות בערבות מדינה יש לא מעט בירוקרטיה שצריך להתמודד איתה, אך בפועל זה לא כל כך מורכב ואתם לא חייבים לעשות את זה לבד.

חלק מהקשיים שמאיימים פעמים רבות על בעלי עסקים, כולל את העובדה שיש להגיע עם תכנית עסקית בנויה שמפטרת כל מה שיעשה העסק עם הכסף שהקרן תשקיע בו. יחד עם זאת, היום, כאשר אתם יכולים לבנות את התכנית העסקית הזאת בעזרת אנשי מקצוע מובילים, אין סיבה לחשוש מהעניין. ההפך הוא הנכון, כי בניית התכנית העסקית תעזור לכם גם לעשות סדר בדברים.

היעזרו במומחים בדרך לקבלת האישור להלוואה

תוהים איך תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל את ההלוואה? רוצים לקצר תהליכים ולדעת שאתם מתמודדים עם הבירוקרטיה כמו שצריך? פנו עוד היום אל חברת שיא פתרונות פיננסים וגיוס אשראי לעסקים.

החברה מגיע עם ניסיון רב כי היא הוקמה אי שם בשנת 2010, מועסקים בה אנשי מקצוע בעלי השכלה רלוונטית והשירות הניתן כאן יעיל ביותר. אל תהססו ואל תדחו את העניין, כי היום קבלת הלוואות לעסק בערבות מדינה זה עניין הרבה יותר פשוט מאשר בעבר, אז למה אתם מחכים?

Call Now Button